ریدایرکت لینک های داخلی و خارجی وردپرس

ریدایرکت لینک های داخلی و خارجی وردپرس

ریدایرکت لینک های داخلی و خارجی وردپرس

افزونه وردپرسClink Countdown then Redirect links، یک افزونه برای مدیریت لینک های داخلی و خارجی وب سایت وردپرس می باشد و در اینجا دو نوع ریدایرکت برای لینک های خروجی در نظر گرفته شده است.

روش های ریدایرکت به لینک های خروجی در Clink :

روش اول : استفاده از ریدایرکت 301 با استفاده از PHP
روش دوم : شمارش معکوس بر مبنای ثانیه و در ادامه انتقال کاربر با استفاده از جاوا اسکریپت به لینک مقصد

روش اول پس از کلیک کاربر بر روی لینک مورد نظر ، کاربر به لینک مورد نظر و یا همون لینک مقصد منتقل می شود ولی در روش دوم قبل از تغییر مسیر کاربر یک شمارنده معکوسی به کاربر نمایش داده می شود و پس از این که زمان تموم شد کاربر به صفحه مقصد منتقل می شود .

اکنون فایل افزونه را دانلود نمایید و این فایل افزونه وردپرس را در بخش افزونه های پنل مدیریتی نصب نمایید و در ادامه فعال سازید تا به تنظیماتش دسترسی داشته باشید . افزونه Clink دارای یک پنل مدیریتی به نام تنظیمات همگانی می باشد که با استفاده از این بخش می توانید تنظیمات کلی را بر روی لینک های این افزونه را تعیین نمایید ، این تنظیمات بر روی تمامی لینک ها تاثیر می گذارد و اگر شما نمی خواهید این تغییرات بر روی همه ی لینک ها اعمال شود ، باید از طریق جعبه اطلاعات هر لینک ، تنظیمات مربوطه به هر کدام از لینک ها رو شخصی سازی نمایید ، همچنین یک مزیت دیگه ای که وجود داره شما می توانید از تعداد کلیک هایی که بر روی هر کدام از لینک ها شده است مطلع شوید و اگر هدف و برنامه ریزی دارید ، انجام بدهید .

درضمن اگر شما به دنبال دانلود رایگان قالب وردپرس هستید میتوانید با مراجعه به سایت قاب نو هر قالبی که خواستید را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

یکی از مزیت هایی که این افزونه دارد ،امکان شخصی سازی slug مربوط به لینک ها است و نکته ای که در اینجا وجود دارد اینه که آدرس پیش فرض لینک هایی که توسط Clink ساخته می شوند به صورت name.com/clink/link-name می باشند و شما می توانید به راحتی در تنظیمات همگانی این افزونه عبارت clink را بر اساس نیاز خودتون تغییر بدهید . در ادامه می خواهم برای شما ویژگی ها و مزیت های بیشتری از این افزونه را معرفی کنم ، پس همراه با بخش انتهایی این آموزش وردپرس باشید .

مزایای افزونه وردپرس ریدایرکت لینک ها Clink

  • ساخت و مدیریت لینک های داخلی و خارجی غیر مستقیم
  • نشان دادن شمارش معکوس پیش از ریدایرکت  به لینک مقصد
  • شمارش بازدید های هر لینک به طور جداگانه
  • تنظیمات نمایش یا عدم نمایش شمارش معکوس به طور جداگانه برای هر لینک
  • استفاده از ریدایرکت 301 برای همه لینک های بدون شمارش معکوس
  • همراه با فایل زبان و فونت فارسی Byekan برای کاربران ایرانی
  •  …….

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *