http://www.globalkadro.com.tr/

ثبت ازدواج در ترکیه

چرا ثبت ازدواج در ترکیه ؟

 

ثبت ازدواج در ترکیه , خواستار آن کسانی هستند که به هر دلیل یکی از زوجین یا هردو نمی توانند یا نمی خواهند در ایران حضور پیدا کنند.

یا به دلیل ویژگی های سند ازدواج در ترکیه که عواملی مانند دین و مذهب ازدواج کنندگان در آن موثر نیست و به دلیل غیر دینی بودن حکومت و دولت در ترکیه مورد قبول کشورهای غربی است می خواهند پس از عقد ,ثبت ازدواج در ترکیه مقوله پیوستن به همسر درخواست ویزا و اقامت از این کشورها نمایند .

از این جهت به هنگام ازدواج در کشور ترکیه، زوجین سند ازدواج بین المللی دریافت مینمایند و همچنین در صورت داشتن یک موسسه قوی برای مشاوره  ساده و سریع بودن مراحل ازدواج در این کشور و عدم نیاز به ویزا، بسیاری از هموطنان که قصد ازدواج با افراد غیر ایرانی را دارند.

شهر استانبول مقصد بسیار مناسبی برای ثبت ازدواج در ترکیه میباشد, و دو ایرانی باهم یا یک ایرانی و یک خارجی است. موسسه گلوبال کادرو در همین راستا به کسانی که قصد ازدواج با افراد غیر ایرانی را دارند، در شهر استانبول خدمات متنوعی را ارائه می نماید که به دلایلی که بیان خواهد شد در نوع خود بی رقیب است که اولین علت بی رقیب بودن این موسسه چند زبانه بودن مترجم های صاحب امضا این موسسه است که مجوز قانونی به همه این زبانها را تحت قوانین ترکیه دارا هستند.

واضح است که به هنگام ثبت ازدواج درترکیه  و  صورت عدم تسلط زوجین به زبان ترکی، یا حتی عدم تسلط عاقد به زبان فارسی یا در صورت ایرانی نبودن و ترک نبودن یکی از زوجین به زبانهای انگلیسی یا عربی حضور مترجم در محل الزامی می باشد و تنها در گلوبال کادرو است که با هزینه یک مترجم فردی کار شما را انجام می دهد که به سه یا چهار زبان تسلط کامل دارد و صاحب امضاست. از آنجا که زبان انگلیسی و دیگر زبان ها در این مرحله به رسمیت شناخته نشده و این امر تنها به زبان ترکی انجام می پذیرد.

کادر تحصیلکرده موسسه ما ضمن تسلط به زبانهای یاد شده از قوانین و مراحل ثبت ازدواج در ترکیه نیز اطلاع کاملی دارند که به هنگام استفاده از خدمات این موسسه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

چرا ترکیه؟

ترکیه کشوری است که ایرانیان به راحتی می توانند به آن سفر کنند . بدون ویزا بودن سفر به ترکیه برای افراد دارای پاسپورت ایرانی، آسانی سفر و ارزان بودن و وجود افرادی از ایران و نزدیک بودن فرهنگ ایران و  ذائقه و غذاها و زبان نزدیک و طبیعت زیبا از جمله دلایلی است که ایرانیانی که قصد دارند گواهینامه ازدواج بین المللی دریافت کنند که با استفاده از آن مهاجرت کنند یا یک یا هردو نفر از زوجین تمایل ندارند به ایران بروند یا نمی توانند به ایران سفر کنند ترکیه را برای ثبت ازدواجشان انتخاب می کنند.

چرا استانبول:

 اولین و مهمترین دلیلی که به خاطر آن اکثرا ثبت ازدواج خارجیان در استانبول انجام میشود این است که استانبول شهری است چند ملیتی و بزرگ و از این جهت ازدواج خارجی ها در آن امری شناخته شده است و مراحل ثبت ازدواج در ترکیه  در شهر استانبول راحتتر از آنکارا انجام می شود.سخت گیری های قانونی که در آنکارا وجود دارد در استانبول نیست.

ثانیا برای اثبت ازدواج در ترکیه   مدتی را که برای دریافت نتیجه آزمایشات پزشکی یا گواهی تجرد یا هر نوع کار اداری صبر می کنید می توانید از جاذبه های توریستی و زیبایی های طبیعی شهر استانبول استفاده کنید و خاطره بسیار زیبایی برای شما باقی بگذارد . در حالی که در شهرهایی مثل آنکارا که محیطی خشک و شهری دارند دریا و ساحل و  زیبایی های طبیعی و تاریخی استانبول و مراکز خرید بزرگ وجود ندارد. در پاره ای از موارد افراد مایلند جشنهایی داخل کشتی یا در کنار مناظر زیبای ساحلی داشته باشند و فیلم و عکس تهیه نمایند که از این حیث نیز استانبول به لحاظ زیبایی یکی از زیباترین شهرهای جهان است و بر آنکارا که شهری خشک و سیاسی است و به دریا راه ندارد ترجیح داده می شود.  چرا گلوبال کادرو:

موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو که دفتر تهران آن تحت عنوان موسسه حقوقی گویا سند  بصورت ثبت شده و قانونی در ایران فعالیت دارد، خود موسسه ای چند منظوره و با سابقه در زمینه ثبت ازدواج در ترکیه است و در شهر استانبول واقع است. موسسه گلوبال کادرو همانگونه که از نامش پیداست موسسه ای بین المللی است که هر حوزه را افراد بومی آن کشور اداره می کنند. به عنوان مثال در موضوع ثبت ازدواج یا اقامت یا خرید ملک و … که توسط این موسسه انجام می شود  برای ایرانیان از افرادی ایرانی و برای کشورهای انگلیسی زبان از افراد انگلیسی زبان و برای کشورهای عرب زبان افرادی از کشورهای عربی استفاده شده است و این موضوع سبب شده است که خدمات جهانی در این موسسه با رویکردی محلی عرضه شود چون وقتی مشاور و مسئول پرونده شما هموطن خودتان است قطعا برقرار کردن ارتباط با شما بهتر و پیشبرد کارتان بهتر خواهد بود . این در حالی است که این موسسه فقط به ایرانی ها خدمت ارائه نمی کند و یک موسسه بین المللی است که از تمامی جهان به آن مراجعه می شود و خدماتی که در شهر استانبول لازم است را دریافت می کنند. از اینرو : “موسسه گلوبال کادرو را با موسسات و افراد ایرانی شاغل استانبول مقایسه نکنید چون خدمات گلوبال کادرو متمایز و جهانی است”  به دلیل نیاز به ارتباط با موکلان در داخل ایران در تهران نیز  موسسه حقوقی گویا سند به عنوان دفتر  گلوبال کادرو  در تهران تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا فعالیت رسمی و قانونی دارد .در قسمت ایران  موسسه گلوبال کادرو از کادری مجرب مودب و تحصیلکرده با مدرک فوق لیسانس و دکترا با تسلط بر چندین زبان و دارای مجوز ترجمه رسمی و امضا دار بهره می برد که قطعا روبرو شدن با پرسنل موسسه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.   موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو همه خدمات مورد نیاز شما را به هنگام عزیمت به ترکیه یکجا عرضه می کند و انتخاب آن بر عهده شماست. میتوانید تمامی خدمات از ثبت ازدواج و ترجمه گرفته تا بلیط و تور و هتل را از این موسسه بخواهید یا تنها بخشی از خدمات آن را استفاده کنید.

یژگی های لازم برای انتخاب یک موسسه ثبت ازدواج در ترکیه: 

  • بی شک اولین ویژگی لازم دقت و کیفیت کار و جلب اعتماد شماست. در استانبول افراد زیادی هستند که مدعی انجام اموری مانند ثبت ازدواج ، اخذ اقامت یا تاسیس شرکت و غیره هستند اما یک بررسی سطحی به شما نشان خواهد داد که اکثر این افراد عبارت از یک کیف دستی و یک تلفن همراه هستند که با تبلیغات گسترده مدعی انجام این کارها هستند . توصیه این است که به افراد فاقد هویت حقوقی اعتماد نکنید چرا که اولا این افراد واسطه موسساتی مثل گلوبال کادرو هستند و بصورت بازاریاب فعالیت می کنند و یا به دلیل اینکه خود نیز می دانند که گاهی به مشکلات حقوقی در پروسه انجام این امور بر می خورند و در اینصورت مراجعه کننده که هم هزینه و هم وقت خود را از دست داده است ممکن است شاکی بوده و مشکلاتی برایشان بوجود آید از این رو به دلیل اینکه خود نیز خودشان را باور ندارند دوست دارند در حد و اندازه یک کیف دستی و یک موبایل بمانند. لذا حتما کار خود را با یکی از موسسات معتبر انجام دهید. موسسه مهاجرتی و مسافرتی گلوبال کادرو که دارای یک دفتر در تهران با مدیریت وکیل پایه یک دادگستری و یک دفتر در استانبول با مدیریت مشاورین تحصیلکرده  است برای انجام کار با شما قرارداد مکتوب امضا نموده و در صورت عدم رضایت راههای قانونی برای استیفای حقوقتان همیشه باز است، چرا که به کیفیت کاری که انجام می دهد اطمینان و ایمان دارد.

 

  • دومین ویژگی لازم برای انتخاب یک موسسه جهت ثبت ازدواج در ترکیه سرعت در انجام کار است . یک بررسی اجمالی به شما نشان میدهد که موسسه گلوبال کادرو با طی تمامی مراحل ازدواج در عرض دو یا سه روز سریعترین موسسه ثبت ازدواج در ترکیه است. رکورد این موسسه در مواردی به یک روز هم رسیده است.این درحالی است که تنها برای اخذ گواهی تجرد ممکن است سه روز زمان از شما بگیرند. دلیل استثنایی بودن خدمات گلوبال کادرو آشنایی کامل به کار و حرفه ای بودن پرسنل ، ارتباط عالی با شهرداری ها ، ارتباط تنگاتنگ با بخش کنسولی سفارتخانه ها و ثبت احوال مرکزی در تهران است . لذا تضمین سرعت کار در گلوبال کادرو زبانزد افرادی است که با این موسسه آشنا هستند.

 

  • سومین ویژگی لازم برای یک موسسه ثبت ازدواج در ترکیه , قیمت خدمات آن است . یک بررسی اجمالی براحتی به شما نشان خواهد داد که معقول ترین قیمتخدمات ازدواج در ترکیه را در گلوبال کادرو می توانید پیدا کنید. دقت داشته باشیم که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و افرادی وجود دارند که ممکن است بصورت انفرادی کار کرده و فاقد هویت ثبت شده باشند و قیمتهایی بسیار پایین به شما ارایه نمایند که اولا در طی مراحل به دلایل مختلف بر هزینه ها می افزایند و ثانیا در بسیاری از موارد کار را به اتمام نرسانده و از عودت وجه خودداری می کنند . از اینرو اکیدا توصیه می شود گول افرادی که هویت ثبت شده ندارند و قیمت پایین به شما پیشنهاد می کنند نخورید. در میان موسسات ثبت شده فعال، بدون اغراق گلوبال کادرو مناسبترین قیمت را به شما پیشنهاد می کند که هم از نظر جذابیت سفر به استانبول و بین المللی تر بودن استانبول و آشنا بودن پروسه ازدواج خارجیان در این شهر به دلیل وجود افراد خارجی زیاد بر آنکارا و سایر شهرها که برای کم کردن هزینه گاهی شما را به آن شهرها میبرند ترجیح دارد  و هم با توجه به هزینه های بالای موجود در استانبول به نسبت آنکارا و سایر شهرستانها  قیمت پایین گلوبال کادرو که در استانبول کار انجام میدهد  نسبت به افراد موجود در آنکارا و شهرستانهای کوچک  بسیار قابل تامل است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *