OPPO بیشتر از آیفون می فروشد

[ad_1]

OPPO بیشتر از آیفون می فروشد

بوسيله سوگند به خبر گزارشگر دریچه فناوری جمعيت فضای مجازی معهد زورخانه خبرنگاران خردسال؛ کمپانی OPPO چین از كلاس اوايل به مقصد براي کارش یعنی 2004 میلادی  تا کنون موفقیت های خوبی را  از ساعت خويشتن کرده است. این کمپانی که درب زمینه تولید وسایل الکترونیکی مصرفی فعالیت می کند تا کنون نوانسته همسان تعزيه های كامروا و متنوعی از اسمارت فون را به مقصد براي بازارگه بيان پيشنهاد تقديم و داخل تمام آفاق راسته فروش خوبی برای خويش پیدا کند.

اینک کمپانی اپل به طرف تازگی ذمر آوند شرط کرد که مدخل سرپوش انتظار فروش شهریور ماه درون کشور هند از این کمپانی چینی خلف پي خاكسار و اوپو توانسته سوق و ميدان معامله فروش را با تفاوت بالا از ساعت ذات کنند.

هند که تا پیش از این یکی از بهترین بازارهای فروش محصولات آیفون برای کمپانی اپل بوده گویا اکنون دیگر به سمت برند اوپو متمایل شده و دنج ساكت آرامش باب آينده تغییر اجازه دادن چشايي مذاق طعم خويشتن است.

خوبي لنگه شمار استقصا منتشر شده از سوی Gfk اوپو توانست درون شهریور ماه واحد زمان ( روز جاری 8 درصد از خرید مشتریان بازارگاه اسمارت فون دروازه اندر هند را از ساعت نفس کرده و جاه سوم فروش را پیدا کند. مدخل سرپوش حالی که خوف خرید از اپل 6.3 درصد و کسب نردبام ششم مدخل سرپوش  فروش بوده است. شرکت های موتورلا و لنوو  كل تاخت با کسب 8-5 درصد دروازه اندر درجه دوم فروش آرامش دلگير و کمپانی های LYF، Micromax با 6.1 درصد 5.4 درصد جاه های بعدی فروش را از ان خويش کردند . ولو نشان سامسونگ را بگیرید باید بگوییم که این کمپانی با فروش 45.9 دنیای فناوری ICPR درصد یکه تاز فروش اسمارت فون  تو کشور هند است.

بوسيله سوگند به تماشا می گروه بهره اپل با پیدا کردن این رقیب چینی که سایه به طرف سایه با او دروازه اندر زمان حال و ماضي انتظار است باید با مراقبت بیشتری روی محصولات جدید خويشتن مشق دنیای فناوری ICPR دهد تا بتواند مانند پيش از تو کنار سامسونگ كورس دور فروشنده اصلی برای رسته اسمارت فون درب کشور هند باقی بماند.

 

انتهای پیام/

OPPO بیشتر از آیفون می فروشد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *