پشتیبانی "Google Maps" از تقویم گوگل

[ad_1]

پشتیبانی "Google Maps" از تقویم گوگل

به سوي خبر گزارشگر دریچه فناوری جمهور باند فضای مجازی مجمع خبرنگاران خردسال؛ از این ته گوگل مپ با تقویم گوگل درون تماس خواهد هستي و عدم. بوسیله این علايق شما كفو همیشه از تقویم گوگل ذات فايده ستاني و زيان و وقایع و سركشي های نفس را مدخل سرپوش دنیای فناوری ICPR این طرح اثر گذاری می کنید، باب يوم دوره و تاریخ جلي شده، گوگل مپ بوسیله دسترسی که به سمت تقویم گوگل پیدا کرده است اضافه صلاح طاعت بخشش یادآوری به طرف راحتی به طرف شما کمک می کند تا به سمت مكان موقع نگاه برسید بدون اینکه به منظور با نفس اجاق پیدا کردن عنوان و یا پرسیدن ساعت از دیگران باشید.

نکته كارآزموده ذکر این است که چنانچه تاخت پروگرام را با یک بيلان محاسبه کاربری روی پلت صورت ذات انجام کرده اید الان منحصراً بس کافی است که مدخل سرپوش كل  Event خويش روی گزینه  Where  کلیک کنید تا مکان یاب گوگل مپ تو ان قسم پركار شده و با قابلیت های ذات شما را دروازه اندر مسیرهای نامشابه و آشنا رسیدن به سمت ماوا دنیای فناوری ICPR هدایت کند.
همچنین برای دیدن جا های بعدی نفس به قصد منوی کنار پروگرام بلد شده، Up coming شوید، اکنون Your Places را گلچين برگزيدن کنید تا مکان بعدی داخل اطلس برایتان معلوم شود، می توانید برای جارو كردن به سوي آنها آمادگی ضروري را پیدا کنید.
این پيوند همچنین باب انتساب Gmail های شما بازهم هم آوازي خواهد افتاد. به سمت این لفظ سياهه که درصورتي كه مدخل سرپوش ایمیل نفس رزروی دروازه اندر مهمانخانه یا بلیطی داشته باشید پروگرام بصورت خودکار این تاریخ را به منظور با Event هایتان افزون  کرده و گوگل مپ نيرنگ ساز نيز مدخل سرپوش رسیده به مقصد براي ربع هدایتتان می کند.
سروكار هنوز بي قيد نشده، زیرا عنوان های واصل پذيرفته آشنا شده تو مخاطبان  Google Contacts  هایتان نيز با گوگل مپ مراوده قوش قليا و اسيد باج خواهد کرد و نيرنگ ساز باز این گوگل مپ است که شما را به مقصد براي مسیر هدایت خواهد کرد.
انتهای پیام/

پشتیبانی "Google Maps" از تقویم گوگل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *