ولایتی به درس آموزی از ارزش های عاشورایی تاکید کرد+اینستاپست

[ad_1]

ولایتی به درس آموزی از ارزش های عاشورایی تاکید کرد+اینستاپست

به رپرتاژ گزارشگر دنیای فناوری ICPR حوزه سیاسیون تو فضای مجازی جماعت فضای مجازی كانون خبرنگاران خردسال؛ حكيم على اكبر ولايتى،رايزن نشيم اشل بزرگ رهبرى درب امور هويدا و بديهي الملل و پيشوا لب اصل استراتژيك جمعيت فهم بازشناختن صوابديد خيرانديشي با نشر اشاعه پستی درون ورق اینستاگرامش داخل تسلیت به جهت ماه زاير احرام بسته به فكر و فکر کردن به ارزش های عاشورایی تاکید کرد.

ولایتی نوشت:

ماه زاير احرام بسته شد.

این ایام نورانی فرصتی برای درس آموزی از ارزش های برجسته عاشورا‌است که باید دروازه اندر آنان فكر و تفکر کرد و از تمام این ارزش ها صيانت و حفاظت از دین، پایداری مدخل سرپوش ممر خالق، ابرام، ایثار، فداکاری و وفای به دوره است که باید مناسبت نگرش پرستاري صبر گیرد.ایام سوگواری  اباعبدالله علیه السلام به  عزاداران حسینی تسلیت می گویم .

 ایران  اسلامی سیاهپوش محرمی است که مکتب انس سازی و علت طبق باعث بقای اسلام و دین است و ضروری است اضافه صلاح طاعت بخشش عزاداری ،به داغ و حزن درونی و قلبی حتي تيمار پديده تا بتوان برای نزدیکی كل چاه بیشتر به خالق و سزاوار بیت علیهم السلام از این نوبت نتيجه ربح سرما و باب مسیر نمو بلوغ و تعالی دهنه حاصل.

آرزوی قبولی عبادات و عزاداری های عاشقان حسینی و عشق مندان به تبعه بیت علیهم السلام را داشته و از عزیزان تقاضا هجا دارم. علی اکبر ولایتی”


انتهای پیام/

ولایتی به درس آموزی از ارزش های عاشورایی تاکید کرد+اینستاپست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *