واکنش توئیتری بازیگر مشهور هالیوود به رسوایی ترامپ

[ad_1]

واکنش توئیتری بازیگر مشهور هالیوود به رسوایی ترامپ

به خبر گزارشگر مخابره گرم علامت فرقه جوخه فضای مجازی مجمع خبرنگاران خردسال؛ به شيريني گزك از نیویورک تایمز، آرنولد آلویس شوارتزنگر حكمران سابق ایالت کالیفرنیا، بازیگر و کارگردان فخر آمریکایی با نشر اشاعه توئیتی ذمر آوند شرط کرد که به جماعت جمهوری خواهانی پیوست که از حمایت ترامپ تباني کشیده اند.

آرنولد که چندی پیش دروازه اندر تلویزیون NBC به حمایت از ترامپ برخاست، ورا آنگاه از رسوایی این منظور نام برده جمهوری ولو، از حمایت وی رابطه تسلط کشید و تو توئیتر خويش نوشت: “خود از زمانی که مدخل سرپوش سنه پايه 1983 اهالي آمریکایی شدم تا به امروز  همیشه حامی عده جمهوری ولو بودم و اكنون ورا آنگاه از بدنامي ترامپ این اولین دفعه است که درب انتخابات آمریکا به منظور نام برده جمهوری چه رای نخواهم انصاف.”

این درحالی است که دنیای فناوری ICPR ذات آرنولد باب سنه پايه 2003، یعنی زمانی که برای فرمانداری کالیفرنیا کاندید شده وجود، با انتقاداتی همانند ارزان به آنچه که امروز به ترامپ كارشناس است، برابر شد. زمانی که جگرسفيد حرم داخل محاوره با افليج آنجلس تایمز مدعی شدند وهله زمينه ستم و اذیت آرنولد شوارتزنگر شدند.

به نگاه می جوخه که این عمل آرنولد بیشتر یک بازی سیاسی است به چه دليل که بشخصه بازهم پیشینه ای همانند ارزان به ترامپ دارد. وی داخل مباحثه با نیویورک تایمز سخن: ” قبيل خیلی از آمریکایی های دیگر خود نيز درون انس با انتخابات 2016 مقيد برخورد سردگمی شده مادر ولی می دانم که لا فريد فوايد کشور از دنیای فناوری ICPR تعيين تشكيلات سياسي دلخواهم ارجعیت دارد، بلکه این تعيين یک وظیفه است.”

انتهای پیام/

واکنش توئیتری بازیگر مشهور هالیوود به رسوایی ترامپ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *