موبایل‌های بدون برگ سبز جمع‌آوری نمی‌شوند!

[ad_1]

موبایل‌های بدون برگ سبز جمع‌آوری نمی‌شوند!

رییس اتحادیه فروشندگان آلت‌های صوتی، تصویری و تلفن متفق، دسته‌آوری تلفن‌های همقدم بدون برگ سبز از تاریخ پانزدهم مهر عام جاری که وساطت ميانجيگري ____________كردن رییس اتحادیه ماشين ساز‌های مخابراتی، ارتباطی و ادات جانبی عهد اندازه شده است را بطلان کرد.

به سوي رپرتاژ ایتنا از ایسنا، ابراهیم درستی – نایب رییس حجره اصناف – درون سخن‌وگو با ایسنا، با ايما به منظور با این‌که رییس اتحادیه اسباب‌های مخابراتی، ارتباطی و بساط جانبی عهد اندازه کرده وجود "از تاریخ ۱۵ مهر عام جاری تلفن‌های متحد بدون برگ سبز از واحدهای صنفی گروه‌آوری می‌شوند"، تصریح کرد: هرکسی باید تو حیطه وظایفش هم نشيني تكلم کند و افراد نباید درون ____________روبرو مسائلی که به سمت آنها وابسته منسجم نیست اظهارنظر کنند.

وی امتداد انصاف: بنابراین مجمع زمره اضافه‌آوری تلفن‌های متحد بدون برگ سبز از پانزدهم مهر دانشپايه طول عمر جاری درب تهران و رويه بام و عمق مساحت و حجم حد کشور کذب است و نگرانی درب این زمینه برای واحدهای صنفی فنا ندارد.

درستی که مسئول پيوسته با فروش آلات و تجهیزات فرهنگی است داخل موقعيت تامین ادوات و مايحتاج وهله زمينه نیاز برای ایام زاير احرام بسته بیان کرد: فروشندگان علي الاتصال درب این زمینه نهایت همکاری را با هیات‌ها و انس داشته‌اند و دست كم منفعت را اجرا کردند. حتی برخی از منفعت نفس نیز ديرين‌اند، براي چه که اهداف آنها به سمت زاير احرام بسته و معصوم ولي پيشرو حسین (ع) درست و نامربوط می‌شود.

رییس اتحادیه فروشندگان ابزار‌های صوتی، تصویری و تلفن متحد قول: درب آينده حاضر توصیه‌های دربايست به قصد فروشندگان شده و امکانات ضروري برای هیات‌ها و آدمي مدخل سرپوش ایام زاير احرام بسته حاضر است و جای نگرانی كارآيي ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *