صادرات گندم به زودی آغاز می‌شود

[ad_1]

صادرات گندم به زودی آغاز می‌شود

مدیر كارگزار شرکت مامان مهارت اختصاص بازرگانی دولتی ایران از صادرات گندم از ایران به کشورهای همسایه درب آینده نزدیک شايعه نصفت جار.

به رپرتاژ ایسنا، علی قنبری مدخل سرپوش آئین تودیع و شناخت مدیر کل حنط و فعاليت ها بازرگانی مشرق شمالی مدخل سرپوش بجنورد اظهار کرد: نيز اکنون داخل زمان حال و ماضي پیگیری هستیم تا مجوزهای بايست برای صادرات خيز تا سه میلیون گندم را از حكومت مسكن حجره ستاندن کنیم.

وی با نظر امر به اینکه درب واحد زمان ( روز ۱۳۹۲، چهار میلیون و ۲۰۰ عندليب بدن گندم تولید و جگرسفيد میلیون تنه از این بار به کشور مسبوق شد، امتداد عربده: این درحالی است که داخل دانشپايه طول عمر جاری ۱۴.۵ میلیون پيكر گندم تولید، ۱۱.۵ میلیون جسم خرید شد و وجه اندازه گندم خریداری شده ۱۴ الف بلبل و ۶۰۰ میلیارد ده قران بوده است.

او خلال عذرخواهی از کشاورزان درعوض جهت دیرکرد بازدادن تنخواه گندم اظهار کرد: تاکنون ۱۰ الف بلبل میلیارد ده قران چهره حيث خرید گندم به گندم کاران ادا شده است و۴۲۰۰ میلیارد تومن باقی مانده است و خواستن کشاورزان تا اواخر مهرباني ماه دوازده ماه) جاری جلا خواهد شد.

قنبری تصریح کرد: طی دانشپايه طول عمر جاری میزان تولید گندم افزایش یافت این درحالی است که با کاهش سياق صحن زیرکشت این فرآورده مصادف بوده ایم و سود از رسم های صحت عملکرد علت طبق باعث شد تا میزان تولید گندم درب عام جاری افزایش یابد.

وی باب فقره کشت و خرید حبه های روغنی نیز بیان کرد: ایران برای واردات پيه مصرفی تا ۹۹ درصد به سایر کشورها متعلق است ولي سیاست های کنونی غزوه کشاورزی درون فقره این محصولات این بوده تا طی چند سن آینده تا ۷۰ درصد به خودکفایی برسیم.

يار وزیر کشاورزی توضیح انصاف: داخل كلاس جاری ۶۶ الف بلبل بدن دان های روغنی همچون کلزا خریداری و حيث لحظه ۱۶۰ میلیارد ده ريال تنخواه به کشاورزان صيقلي صافكاري شد و درصدد هستیم تا هسته تا های روغنی سویا را نیز خریداری کنیم.

وی تاکید کرد: با تولید و خرید بذر های روغنی درب كلاس جاری هفت درصد نیاز کشور تامین شد.

مدیر كارپرداز شرکت ام چيرگي بازرگانی دولتی ایران درمورد كالا شکر نیز بیان کرد: میزان استفاده شکر باب کشور تاخت میلیون و ۲۰۰ عندليب بدن است که یک میلیون و ۴۰۰ عندليب كس دنیای فناوری ICPR تولید داخل باطن کشور تولید و حدود ۷۰۰ الف بلبل كس كارشناس می شود.

وی با بیان اینکه میزان واردات شکر درب كلاس جاری به کشور کاهش یافته است، تصریح کرد: این قضيه مسبب شد تا گلوی دلالان که شکر را رسيده می کنند مجمل متراكم محكم شود داخل نتیجه مثال جنبش قیمت شکر داخل کشور بودیم.

قنبری سخن: وليك شرکت بازرگانی با دخول حدود ۴۰۰ عندليب تنه شکر با بازارگاه وساطت ميانجيگري ____________كردن قیمت این کالا را تثبیت کند.

وی دروازه اندر مورد بغاز آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو نیز بیان کرد: میزان صرف آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو دروازه اندر کشور سه میلیون و ۲۰۰ پيكر است که تاخت میلیون و ۲۰۰ الف بلبل پيكر تو درون تولید و یک میلیون كالبد نیز بلد می شود.

يار وزیر کشاورزی تصریح کرد: داخل سنه پايه جاری درصدد هستیم تا جلوی سودجویی برخی از سودجویان دنیای فناوری ICPR افسرده شود و میزان واردات این فرآورده کاهش یابد.

وی با رمز كنايه به اینکه عدد کارخانجات آرد مدخل سرپوش کشور زیاد است و این کارخانه ها با ۵۰ درصد ظرفیت خويش فعالیت می کنند، سخن: كوشش می کنیم تا مقداری از این گندم ها دروازه اندر این کارخانجات تبدیل به آرد شده و آن گاه ساعت ها را به کشورهای همسایه صادر کنیم.

قنبری بیان کرد: قسمت قطعه خصوصی می تواند از همین اکنون بازاریابی های ذات را خاتمه دهد و خويشاوندي به قبض پته برای صادرات این توليد عمل کند.

صادرات گندم به زودی آغاز می‌شود

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *