سرمایه بیشتری به ایران خواهیم آورد

[ad_1]

سرمایه بیشتری به ایران خواهیم آورد

رئیس شرکت خصوصی KTS کره جنوبی سخن: من وايشان سرمایه بیشتری را برای عاقبت طرحهای عمرانی مطلع ایران خواهیم کرد.

آقای کوآن هو پارک باب حاشیه گره بستن كنترات این شرکت با طرفهای ایرانی درون صحبت اختصاصی با گزارشگر صلا و سیما با گوشه علامت راي به پيوند پيمان 820 میلیون دلاری این شرکت با طرفهای ایرانی برای تاسیس نیروگاههای بادی و خورشیدی سخن: به ایران علاقمند و مایل هستیم که داخل سرمایه گذاری طرحهای ایرانی مشارکت بیشتری داشته باشیم. 

وی افزود: ثبات است من وآنها و آنها سرمایه خوبی به تو ایران بیاوریم و به رفيق ساعت فناوری های پیشرفته را باخبر فن ایران کنیم .

وی با اشارت به دنیای فناوری ICPR تجربت بسیار مطلوب و ناپسند کره جنوبی باب اجرای طرحهای عمرانی مدخل سرپوش خاورمیانه سخن : این اولین آزمون سرمایه گذاری شرکت من وتو برای صنع نیروگاههای بادی و خورشیدی باب ایران است ولي آخرین لمحه مدت نیست و ضمير اول شخص جمع سرمایه بیشتری را برای حمایت از عمران ایران باخبر این کشور خواهیم کرد.

رئیس شرکت KTS با حكم به مقصود گذاری جاذبه آبادي میلیارد دلاری قرارگاه دنیای فناوری ICPR گسترش دادن اقتصادی و سرمایه گذاری جانب طرحهای عمرانی کشورمان سخن: نيت اضطراب داریم لااقل و حداكثر دهات تا بیست درصد این مقصد گذاری را تامین کنیم .

با هماهنگی مركز وسعت بسط دادن اقتصادی و سرمایه گذاری تاخت قولنامه تامین مالی مصنوع شكل كورس دور نیروگاه بادی و خورشیدی درون زابل و فسا به اهميت اعتبار 820 میلیون دلار میان شرکت KTSکره جنوبی و كورس دور شرکت داخلی ایرانی به صحه تاييد رسید.

سرمایه بیشتری به ایران خواهیم آورد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *