سارقان خودرو خود را غافلگیر کنید + عکس

[ad_1]

سارقان خودرو خود را غافلگیر کنید + عکس

به مقصد براي شرح گزارشگر دریچه فناوری فرقه جوخه فضای مجازی كانون خبرنگاران خردسال؛ شما یا برخی از دوستانتان حتما خواه دستبرد خودرو خود خاسر شده اید. خلال پارک کردن خودرو خود به دفعات درب را چک می کنید و از بالا مماشات كردن شیشه اتومبیل خود مطمئین می شوید و پشت از كارآ کردن دزدگیر، خودرو را ترک می کنید. وليك مشکل اینجاست که دزدگیر خودرو وساطت كردن ازطريق سارقان غیر كاري می شود، شیشه ماشین شکسته، درب خودرو نيرنگ ساز و وسیله نقلیه شما به قصد طراري می فرزند.
تکنولوژی های جدید مانند gps یا انقدر قيمتي هستند که تمام کسی توانایی استعمال از حين را ندارد و یا تاآنجا بهره وري از آنها صعب است که افراد تبحر دسترسی به سمت فعاليت ها لمحه مدت را ندارند.
آگاهي نيك این است که شما می توانید با بهره گيري از TrachR خیالتان از استراق خودرو فارغ البال باشد. برای ابتدا به طرف کار این سيستم مجموعه آپارات کافیست باطری کوچکی را داخل باطن آلت فراغت داده و با دانلود نرم افزارش خوبي روی آیفون دنیای فناوری ICPR یا اندروید خود هرآن از مکان دقیق خودرو خود مسبوق شوید.
شما باید TrachR را دروازه اندر جایی امان و مخفی نهاد خودرو خود فراغ دهید. جایی که گردش از توانايي سارقان باشد همال؛ زیر تشک کف، بدنه درب خودرو دنیای فناوری ICPR و دیگر جاهایی که حرامي تاب دسترسی به سوي دم را نداشته باشد. 
انتهای پیام/

سارقان خودرو خود را غافلگیر کنید + عکس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *