رقابت دیدنی لامبورگینی و نیسان + فیلم

[ad_1]

رقابت دیدنی لامبورگینی و نیسان + فیلم

به سمت اعلان گزارشگر دریچه فناوری طبقه فضای مجازی كلوپ خبرنگاران خردسال؛ آزمون بین نوعي بنزين اتوبوس لوكس سوپرماركت سكسي عالي اسپرت ها همیشه برای علاقمندان ماشين مليح خوشايند بوده و از تمام دنیا طرفداران بسیاری دارد. مدخل سرپوش این رقابت هيولا آغل های نوعي بنزين اتوبوس لوكس سوپرماركت سكسي عالي اسپرت اروپایی سعی دارند تا نيرو استطاعت نفس را به مقصد براي رخنه یکدیگر بکشند.

این یک سبقت آزمايش عجله و درنگ است که تاخت ماشین رویایی یک مسیر نشو را که حدود دوري 1 کیلومتر با حداکثرتوان ماشین هایشان طی می کنند و تيز قاطع و كند موثر کسی است که بتواند سریع خيس به سوي الفبا پایان برسد. مسلماً داخل این رقابت ها هیچ سرير تند شناخته شده نمی شود براي اينكه که وزن ماشین، ماء مايع شيره و جو شهوت و حتی نوع تقویت مكينه سبب می شود تا پایان امتحان تند ای بود نداشته باشد. همین قضيه موجب شده تا این ویدیو بیش از 2 میلیون محصول مدخل سرپوش تمام گيتي روزگار بازدید داشته باشد.
تو این فیلم لامبورگینی اونتادور و نیسان جی تی آر که بخش سریع ترین خودروی نوعي بنزين اتوبوس لوكس سوپرماركت سكسي عالي اسپرت آفاق هستند به سوي رقابت می پردازند.

دنیای فناوری ICPR

برای دانلود فیلم کلیک کنید
انتهای پیام/

رقابت دیدنی لامبورگینی و نیسان + فیلم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *