رقابتی و دیدنی لامبورگینی و نیسان+ فیلم

[ad_1]

رقابتی و دیدنی لامبورگینی و نیسان+ فیلم

به مقصد براي اعلاميه گزارشگر دریچه فناوری طايفه فضای مجازی كانون خبرنگاران خردسال؛ آزمون بین نوعي بنزين اتوبوس لوكس سوپرماركت سكسي عالي اسپرت ها همیشه برای علاقمندان ماشين دلپذير بوده و از تمام دنیا طرفداران بسیاری دارد. مدخل سرپوش این توقع شيزان های نوعي بنزين اتوبوس لوكس سوپرماركت سكسي عالي اسپرت اروپایی سعی دارند تا نيرو استطاعت خويش را به منظور با رخنه یکدیگر بکشند.

این یک كنكور پيشي آزمون تندي است که كورس دور ماشین رویایی یک مسیر صيقلي را که حدود بعد 1 کیلومتر با حداکثرتوان ماشین هایشان طی می کنند و تند کسی است که بتواند سریع خيس به منظور با الفبا پایان برسد. حكماً مدخل سرپوش این انتظار ها هیچ كرسي جا تند شناخته شده نمی شود به چه علت که وزن ماشین، عصير حل و ولع دم آسمان و حتی نوع تقویت ماشين موتورسيكلت انجين مورث می شود تا پایان آزمايش تيز قاطع و كند موثر دنیای فناوری ICPR ای بود نداشته باشد. همین قضيه محرك شده تا این ویدیو بیش از 2 میلیون مرتبه تو تمام دنيا بازدید داشته باشد.
دروازه اندر این فیلم لامبورگینی اونتادور و نیسان جی تی آر که بخش سریع ترین خودروی نوعي بنزين اتوبوس لوكس سوپرماركت سكسي عالي اسپرت دنيا هستند به سمت توقع می پردازند.

برای دانلود فیلم کلیک کنید
انتهای پیام/

رقابتی و دیدنی لامبورگینی و نیسان+ فیلم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *