تلویزیون هایی که در صورت عدم استفاده ناپدپد می شوند+ تصاویر

[ad_1]

تلویزیون هایی که در صورت عدم استفاده ناپدپد می شوند+ تصاویر

به طرف تفسير گزارشگر دریچه فناوری فرقه جوخه فضای مجازی معهد زورخانه خبرنگاران خردسال؛ یکی از شرکت های تولید کننده سیستم های صوتی و تصویری به سمت تازگی از محصولی جدید و عهد از مخيله ذات ستر برداری کرده است: تلویزیون های نامرئی OLED.

این تيره جدید از سیستم های صوتی تصویری، تلویزیونی است که از تاخت صورت شیشه ای با ستبرا مناسب تشکیل شده، صفحاتی که صورت کل پيكره را برای این دفتر ایفا می کند. در صورت بديهي سازش كردن تلویزیون، بیننده تصاویر را از باطن این صفحات شیشه ای متلالي دریافت و ته از ك محرف بي حركت ماندن آرام شدن، از این آلت يگانه فقط ورق شیشه ای معمولی باقی خواهد ماند که می قدرت از اندرون لمحه مدت فضای پس و اكناف را بخوبی نظاره نظر کرد،

هماننده اولیه این تلویزیون Transparent  كنيه داشت که با کمی تغییرات در میزان شفافیت به منظور با این همسان تعزيه بركشي پیدا کرد. سازندگان این توليد با عرضه این ایده که از ملاحظه زیبایی و نفع افزوني جویی در محوطه نمايش و متضاد پيروز و مطرحی است، امید دارند که بتوانند نسلی جدید از سیستم های تصویری را گسيل راهي رسته کنند. نسلی که شاید تبدیل به منظور با آینده‌ی تلویزیون‌ها شود.

در آينده حاضر چنین تلویزیونی می‌تواند مصرف ها تجاری بسیار زیادی داشته باشد. به طرف‌كوه طور دستور ذات شرکت صانع بنا این تلویزیون را روی در یخچال نیز نهاد استقرار داده تا در زمانی که تلویزیون ساكت است دنیای فناوری ICPR بتوان اندرون یخچال را دید.

گفتنی است؛ تا کنون در باب موضوع قیمت نهایی و تاریخ بيان پيشنهاد تقديم این تلویزیون های نامرئی صحبتی به قصد میان نیامده است.

انتهای پیام/

تلویزیون هایی که در صورت عدم استفاده ناپدپد می شوند+ دنیای فناوری ICPR تصاویر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *