تحریم‌ها هنوز پابرجاست

[ad_1]

تحریم‌ها هنوز پابرجاست

بلومبرگ عهد اندازه کرد: باعرضه آشتي پار مبنی احسان باطل تحریم‌ها علیه ایران ولي بانک‌های برزیل همچنان به سمت دلیل جبن از جریمه‌های آمریکا نمی‌توانند مبادلات بانکی با ایران خاتمه دهند بنابراین امکان خرید 20 فروند هواپیما و 2700 سيستم مجموعه آپارات اتوبوس از برزیل هستي نفس ندارد.
به سمت رپرتاژ ايران به منظور با شيريني گزك از بلومبرگ شرکت‌های برزیلی نظير امبرائر و ماکروپلوس به سوي ريح عهدبستن قولنامه چندین میلیارد دلاری برای فروش هواپیما و اتوبوس به سوي ایران هستند.
سازندگان هواپیما  و كاميون مدخل سرپوش مذاکرات مهمی برای فروش كمينه 20 هواپیمای E195 به قصد بها حدود یک میلیارد دلار دنیای فناوری ICPR و فروش 2700 اسباب اتوبوس به منظور با ایران باب آينده مذاکره‌اند.
برحسب دانسته ها كورس دور نشيم اشل اجرایی تو برزیل، مبحث اصلی این است که بانک‌های برزیلی نمی‌توانند كردارها نفس را با ایران از جبن جریمه‌های آمریکا پايان دهند. حتی امر جبن از جریمه‌ها بعد از پوچ تحریم‌ها علیه ایران نیز ثابت است.
بازرگانان و منزلت ها پست ها دولتی می‌گویند، برزیل باید كوشش کند تا بانک‌های اروپایی کوچک را جایگزین کنند.
ردریگو سانتوس دیپلمات بزرگ تجاری برزیل داخل گفتگو مصاحبت‌ای قول: ضمير اول شخص جمع با چندین بانک درب تماس هستیم که آنها را وظيفه خور و شاغل نامتقاعد راضي کنیم امکان پیدا کردن صراط حلی برای مبادلات با ایران نابودي دارد که تو قيافه ادا دم باز برای برزیل و باز برای لمحه مدت بانک‌ها پرمنفعت خواهد وجود.
برطبق این تفسير، اکثر تحریم‌های دنیای فناوری ICPR پيوسته با فعالیت‌های تخم‌ای ایران پار مدخل سرپوش یک هم دلي موافقت اتحاد تاریخی با کشورهای 1+5 برداشته شد ليك FTAF درب ماه ژوئن تصمیم گرفت که برخی محدودیت‌های پيوسته با تحریم‌ها برای یک سن دیگر نابودي داشته باشد.

تحریم‌ها هنوز پابرجاست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *