برپایی مجمع جهانی «کارآفرینی جوانان» در قطب الکترونیک کشور

[ad_1]

برپایی مجمع جهانی «کارآفرینی جوانان» در قطب الکترونیک کشور

به قصد اعلان ایسنا، مجمع جهانی کارآفرینی (نرخ ارج آفرینی) جوانان (JWEF) که مشتق شده از مجمع جهانی کارآفرینی (مظنه آفرینی) است از عام 2008 تاکنون وساطت كردن ازطريق دانشگاه EM-Lyon فرانسه و با همکاری برخی از مؤسسات و شرکت‌های مهتر رهبر ممتاز و باحيثيت گرانمايه بین‌المللی برگزار می‌شود.

ماموریت این پروگرام، ترویج و تندي بخشیدن به طرف کارآفرینی (نرخ ارج‌آفرینی) در میان جوانان و دانشجویان به طرف هيئت فرم محلی و در تمام عالم، با مقصود ایجاد توشه و برابري اجتماعی برای سازش كردن دنیایی بهتر با ديده‌انداز عام 2050 است.

این طرح عامه ساله به سمت میزبانی و همکاری یک دانشگاه باآبرو در کشورهای نامشابه و آشنا برگزار می‌شود و کشورهای فرانسه، سنگاپور، مالزی، چین، آرژانتین، شیلی، و … بطور كاري برگزارکننده این دستور كار بین‌المللی هستند.

مجمع جهانی قيمت‌آفرینی (کارآفرینی) جوانان ایران طرح هرسال نفس (JWEF) را امسال با فصل فقره «از تئوری تا پيشه (ویژه استارتاپ‌های حوزه فناوری)» در شهر زنجان برگزار می‌کند.

این دستور كار محلی برای ربط دانشجویان، کارآفرینان خردسال، اعضای مراکز غي و پارک‌های پرچم و فناوری، عشق‌مندان کارآفرینی (مظنه آفرینی) و صاحبان کسب‌وکار و کارآفرینان از تمام کشور و در فراوان زياد دنیای فناوری ICPR امکان از سایر کشور هاست و طرح‌های آموزشی مختلفی را نیز حاوي می‌شود.

نطاق و كم حرف ویژه این همایش دکتر بهزاد ناجی از ایرانیان كامروا و با آزمون در حوزه تکنولوژی در آمریکاست که برای نخستین ثمره بنابرين از واحد زمان ( روز‌ها به سوي ایران خواهد آمد و برای اولین دنیای فناوری ICPR ثمر در ایران در این همایش سخنرانی خواهد کرد و آزمون ها خويش را در اختیار جوانان آرامش خواهد انصاف.

از مهمترین سرگذشتها دکتر ناجی می‌توانايي به قصد نایب ریاست شرکت‌های بزرگی همچون AT&T، Excite@Home و BlackBerry تلويح کرد. وی برا بیش از 20 جایزه مهم جهانی در حوزه نوآوری کسب‌وکار و پيشرفت نرم‌آلت است.

دکتر ناجی همچنین پرونده عضویت در هیات مدیره و یا هیات مشاوران در شرکت‌های IBM و HP و همچنین دپارتمان برق و الکترونیک دانشگاه USC را داراست.

در دستور كار‌ امسال مجمع جهانی مظنه آفرینی (JWEF 2016)، اضافه صلاح طاعت بخشش سخنرانی دکتر ناجی و گردهمايي تظاهرات ملاقات تجمع سوال و ثواب با وی، سخنرانی‌های دیگری نیز در شكل پانل نمايش خواهد شد. فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح بهزاد صادقی مدیر تیم نرم‌آلت شرکت هواپیمایی ماهان، دکتر متعبد شیخ‌الاسلامی رییس دبستان کسب و کار صوفی، پروفسور یوسف ثبوتی بنیانگذار دانشگاه تحصیلات تکمیلی دانش ها پایه زنجان و دانشگاه صوفی رازی و دکتر فریدون کورنگی، بنیانگذار مرکز تکنولوژی MAPS از يكسره عبارت زمره این سخنرانان هستند.

صلاح طاعت بخشش بالذات این اعلام، توجه‌مندان می‌توانند برای کسب دانسته ها بیشتر بوسيله سوگند به وب‌سایت http://zanjan2016.jwef.ir/ احاله کنند.

انتهای پیام

برپایی مجمع جهانی «کارآفرینی جوانان» در قطب الکترونیک کشور

[ad_2]