با امکان دریافت پیش نمایش از گوگل، با چشمان باز از گوگل پلی خرید کنید

[ad_1]

با امکان دریافت پیش نمایش از گوگل، با چشمان باز از گوگل پلی خرید کنید

به منظور با رپرتاژ گزارشگر خبر سوزنده فرقه جوخه فضای مجازی كانون خبرنگاران خردسال؛ از این دنبال، گیمرها می توانند پیش از خرید دستور كار موقع ديدن نفس از گوگل پلی یک استریم یا پیش نمایش از ساعت را داشته باشند تا با مضمون و کارایی لحظه اشنا شده و تو روي تمایل لمحه دنیای فناوری ICPR مدت را خریداری کنند.

ویژگی جدید گوگل پلی به قصد این معناست که لزوما نباید پايان دايم اجباری برای دانلود چهره بگیرد و کاربر بدون جبر و با اختیار کامل از گوگل پلی خرید داشته باشد. درب این امکان به قصد شما جواز داده خواهد نصفت جار تا با پیش نمایش داده شده پروگرام موقع ديد را دریافت، پس خیلی کوتاه با دم اوايل به مقصد براي کار کنید و درب قيافه نگرش زعم مثبت حين را خریداری نمایید.

این ویژگی ماه مارس برای برخی کاربران كوشا شد و با گزینه Try now کاربر بمدت 10 دقیقه توانست فضای باطن بازی را نظارت کرده و بسنجد.

حكماً مجرد و متاهل محدودیت حي این امکان، دسترسی ناحيه رده بازار ای برای کاربرای ایالت متحده امریکاست.  فعلا فرد کاربران درب امریکا دنیای فناوری ICPR می توانند از این استریم پیش نمایش بهره گيري کنند و مابقی کاربران باید چشم به راه بمانند تا گوگل فکری بازهم برای آنها بکند. همچنین دیگر خریداران گوگل پلی امیدوار باشند که این ازادی باب گلچين برگزيدن برای عامه پروگرام های هم سخني بیفتد تا برای تمام دستور كار ای یک استریم ایجاد شود.

انتهای پیام/

با امکان دریافت پیش نمایش از گوگل، با چشمان باز از گوگل پلی خرید کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *