این گربه شیک‌پوش می تواند حساب کاربری تان را غیرفعال کند +عکس

[ad_1]

این گربه شیک‌پوش می تواند حساب کاربری تان را غیرفعال کند +عکس

بوسيله سوگند به اعلاميه گزارشگر دریچه فناوریگروه فضای مجازی كانون خبرنگاران خردسال؛ تا بوسيله سوگند به آينده خبرهای متفاوتی از ویروس های کامپیوتری درب كالبد تصویر و فیلم باب شبکه های اجتماعی منتشر شده است. ویروس هایی که با نشانه غايت منتشر تصاویر و فیلم های شخصی کاربران طراحی می شوند. اخیرا خبری مبنی نيكويي و سيئه صدق بود ویروس جدید فیسبوک که باب فرم تصویر گربه‌ای داخل این شبکه اجتماعی تباني به مقصد براي يد ارتباط می شود منتشر شده است.

وارا کریشنان کاربر هندی که با این ویروس روبرو شده درون گفتگو مصاحبت با Mashable India از فیسبوک گلایه کرد و سخن: “خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصویر گربه ای را که داخل نظاره ازل بسیار فوق العاده و بی مخافت به طرف نگرش زعم می دنیای فناوری ICPR دسته از واتس آپ برای دوستم درون فیسبوک روانه کردم و بعد حي این بودم که حساب کاربری خود تو فیسبوک غیر كاري شده است.”

به سمت فرموده دنیای فناوری ICPR وارا کریشنان ورا آنگاه از فرستادن اعزام تصویر گربه با پیغام “معلومات را ازنو مطلع کنید” از فرم فیسبوک روبرو می شود که سپس از دم حساب کاری وی غیرفعال شده و دسترسی به سوي تصاویر امکان پذیر نبوده و درب نتیجه پیغام برون شد از حساب کاربری را دریافت می کند.

فیسبوک نيز داخل جوابیه ای که برای کاربر هندی صادر کرده است از بی اطلاعی خويشتن مبنی نيكي كارآيي این ویروس آگاهي دهش و اصل لمحه مدت را پیام رسان واتس آپ عمداً معلوم است. حساب کاربری کریشنان وساطت كردن ازطريق فیسبوک به منظور با وی بازگردانده شد و فیسبوک برای این هم دستي غلط از کاربر هندی اعتذار‌خواهی کرد.

انتهای پیام/

این گربه شیک‌پوش می تواند حساب کاربری تان را غیرفعال کند +عکس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *