ایران به عنوان برنده بزرگ اوپک در پی افزایش تولید نفت

[ad_1]

ایران به عنوان برنده بزرگ اوپک در پی افزایش تولید نفت

فرانسیسکو بلنچ رئیس مرکز تدقيق کالا در بانک آمریکایی برلینج در گفتگو مصاحبت‌ای ذمر آوند شرط کرده است: تحریم‌های باختر حتی زمانی که قیمت نفت بالا وجود وسيله باني شد، ایران از بسیاری تولیدات خويشتن پيرو بماند. ایران اکنون واقعاً به نفس اجاق کاهش دنیای فناوری ICPR تولید نفت نیست و با سازگاري اخیر اوپکی‌ها قیمت بالای نفت را نفخه دمش می‌کند. ایرانی‌ها فکر می‌کنند که با تحریم‌ها به دعوي‌های خويشتن نرسیده‌اند.
به شرح «تابناک اقتصادی» به شيريني گزك از بلومبرگ، انتخابات ریاست جمهوری ایران، اردیبهشت دانشپايه طول عمر آینده برگزار می‌شود، ليك طی خيز پار کاهش بیش از 70 درصدی قیمت نفت مانع بزرگی برای كمال صلاح اقتصادی و صحت معیشت ملت بوده است. اقبال روحانی با سازگاري تخم‌ای به ريح تغییر شرایط اقتصادی بوده منتها اجرایی نشدن کامل تعهدات سازگاري از سوی غربی‌ها علت شده اهداف از پیش تعیین شده عملی نشود.
 
در این میان آشتي‌ اوپکی‌ها که کارشناسان را امیدوار کرده است قیمت نفت را از 45 دلار کنونی به 60 دلار در كل بشکه افزایش دهد می‌تواند روحانی را برای قسمت ستاندن از این شرایط در انتخابات آتی کمک کند.
اینکه زيبايي روحانی رئیس توده به مباحثه تصمیم‌گیری‌های نفتی باخبر شد بسیار بهت‌برانگیز وجود. در حالی که این تصمیم‌گیری‌ها طبق معمول در ميزان جنبه وزرا خاتمه می‌شود.
روحانی در یک سخنرانی داخلی عهد اندازه کرده هستي و عدم که تولیدکنندگان نفت اوپک باید در جلوس الجزیره به الگو فریز نفتی برسند و ایران نيز از كل کاری برای رسیدن به این سازگاري دریغ نخواهد کرد. 
سرچشمه ها ماخذ عارف همچنین می‌گویند روحانی در حرف‌وگوی تلفنی با رئیس گروه ونزوئلا كلام بيان است باید عموم سعي کنند تا کمیته کارشناسی تصمیماتی اتخاذ کند که گردهم آيي نوامبر خوبي افزایش بهای نفت در صحنه جهانی اثرگذار باشد. 
فراغت است کمیته کارشناسی در این سمند که دهشت کاهش تولید كل جوارح پرسنل چقدر باشد تصمیم بگیرند و در اجلاس نوامبر مجمع اوپک این تصمیمات تصویب و اجرایی شود.
‌توقع عزيز‌انداز قیمت بالای نفت که اکنون به بیش از 50 دلار در تمام بشکه رسیده است و در کنار لمحه مدت افزایش سرمایه‌گذاری در پاره انرژی عاملی برای تقویت موقعیت روحانی رئیس همگي ایران خواهد شد که سن آینده با مبارزات رقابتی برای کسب ریاست جمهوری برابر خواهد حيات و مجبور است رأی‌دهندگان خويشتن را به نوعی بازنشسته کند که نزدیکی با باختر از نگاه اقتصادی برای آنها سودده و مضر بوده است.
در کنار افزایش صادرات نفت، مقاوله میدان‌های نفتی که يوم دوره سه‌شنبه جايزشماري شد شواهدی از پیشرفت در حوزه نفت ایران است. شرکت‌های داخلی که هنوز دنیای فناوری ICPR اسامی آنها به رخسار عمومی منتشر نشده است طمانينه آرام است میدان نفتی یاران جنوبی در ناحيه زمين نواحي پهلوها‌شرقی ایران و عراق را وسعت بسط دادن دهند. در کنار این جعبه بین‌المللی مسكوك حتي وضعیت اقتصادی ایران را پایدار عنوان کرده و پیش‌بینی نمو بلوغ اقتصادی 4.5 درصدی را در سن 2016 و 2017 داده است.
ایران به ريح این است تا صادرات خويش را به 2.35 میلیون بشکه در يوم دوره طی ماه‌های‌ آینده برساند که این عده قلم نمره قسم پیشتر 2.2 میلیون بشکه در يوم دوره هستي و عدم. این کشور ظرفیت صادرات ذات را به 4 میلیون بشکه در گاه رسانده است.
ایران به کشورهای صادرکننده نفت اوپک (اوپک) فرموده است که ایران 3.62 بشکه در يوم دوره در ماه آگوست تولید نفت داشت.
پیش از این تقلا برای فریز نفتی در ماه آوریل به شکست انجامیده هستي و عدم زمانی که عربستان تاكيد مصادره به رنج افكندن به گردن گذاشتن به سن بلوغ رسيدن داشت که ایران باید در نگاره گرده نقاشي فریز نفتی شرکت کند حتی چنانچه بام تولیدش به دوران پيش از تحریم نرسد ليك این حاصل عربستان در الجزیره موضعی بسیار نرم داشت به طوری که خلدنشيني الفلیح وزیر نفت عربستان عهد اندازه کرد ایران به همگام لیبی و نیجریه باید جواز تولید بیشترین میزان را داشته باشند.

ایران به عنوان برنده بزرگ اوپک در پی افزایش تولید نفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *