انتقاد ضرغامی از کتاب "شهید جاوید" +اینستاپست

[ad_1]

انتقاد ضرغامی از کتاب "شهید جاوید" +اینستاپست

به سوي اعلان گزارشگر حوزه سیاسیون تو فضای مجازی امت فضای مجازی مجمع خبرنگاران خردسال؛ حرمت آفريدگار ضرغامی رئیس سابق رسانه ملی  با نشر اشاعه پستی باب ورقه چهره اینستاگرامش از اشتباهات برجسته کتاب «شهید جاوید» انتقاد و شهرت کرد از اشتباهات برجسته نویسنده این کتاب حين وجود که برای توجیه شمايل رقعه‌های عوام کوفه داخل خيزش کربلا، مجبور شد حقایق مسلمان تاریخ از يكسر رايت پيشوا به طرف تاييد خويشتن و یارانش را انکار کند.
ضرغامی نوشـت: “جید الفتاه!ایام تاييد فرمانده و سرباز آزادگان آفاق اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش را تسلیت می‌گویم.
کاروانی که به مقصد براي طرف کربلا می‌روال، از انتها ذات و شهادتی که باب دنیای فناوری ICPR انتظارشان هستي و عدم آگاهی داشت. از اشتباهات مهتر رهبر ممتاز نویسنده کتاب «شهید جاوید» لمحه مدت حيات که برای توجیه ترسيم خط‌های آدم کوفه درون انقلاب کربلا، مجبور شد حقایق مسلمان تاریخ از يكباره علامت رهبر به مقصد براي گواهي شهيدشدن خويشتن و یارانش را انکار کند.
روایات متعددی از راهنما درب جریان رحيل به قصد کربلا فنا دارد که حاکی از حرکت کاروان به سمت سوی گواهي شهيدشدن است.
شهید مطهری می‌گوید: «از زمان اولی که (شيخ) می‌خواهد بیرون بیاید، بيان از رحلت فوق العاده می‌گوید چقدر تعبیر زیباست! كل مرگی را نمی‌حرف فوق العاده، موت دروازه اندر طريق حق و حقیقت را خوشگل می‌دانست:” الفبا الموت علی فرزند نفر ابوالبشر و جانور مخط القلاده علی جید الفتاه” چنین مرگی همال یک گردنبند که برای نسا بانو زینت است، برای آدمي زینت است.
پی نوشت:وثوق بوسيله سوگند به گواهي شهيدشدن بزرگترین سرمایه‌ی فکری و اعتقادی شیعه است.
راهنما خمینی(ره) داخل سخنرانی معروف ذات پشت از گواهي شهيدشدن كاردان مطهری(ره) می‌گوید:
ساعت که مردن پیش انتظار‌اش تهلکه است / نهی «بين تلقوا» بگیرد او به مقصد براي رابطه تسلط!
یعنی کسانی که منون را هلاکت و نیستی می‌دانند؛ بوسيله سوگند به آیه «ورق تا تلقوا بایدیکم الی التهلکه»(بقره/195) اتكا می‌کنند.بقيه لحظه شعری که رهبر فرمودند این است که:
و ساعت که مردن شد دفعه او را پيروزي تنگه اشعه / سارعوا آمد مرو را باب بازخواست
یعنی کسانی که تاييد درب طريق اهورامزدا دنیای فناوری ICPR را گزينش کرده حين را گشايش بغاز به مقصد براي سوی كردگار می‌دانند، به قصد این آیه اتكا می‌کنند که فرمود:
” و سارعوا الی مغفره خويشتن ربکم و جنه عرضها السماوات والارض أعدت للمتقین “(سلاله نضج/133)
بشتابید به قصد سوی آمرزيدگي پروردگارتان و بهشتی که فراخنا لحظه آسمانها و زمین است و برای متقین آماده شده است.آری! قايد بزرگوارمان بوسيله سوگند به درستی فرمود: ملتی که گواهي شهيدشدن دارد بندگي ندارد.”
انتهای پیام/

انتقاد ضرغامی از کتاب "شهید جاوید" +اینستاپست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *