انتشار متن نامه عضو کمیسیون برنامه و بودجه خطاب به محسن رضایی+اینستاپست

[ad_1]

انتشار متن نامه عضو کمیسیون برنامه و بودجه خطاب به محسن رضایی+اینستاپست

به اعلان گزارشگر حوزه سیاسیون درب فضای مجازی طايفه فضای مجازی انجمن خبرنگاران خردسال؛غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات جرگه، با انتشار متن نامه خويشتن به دبیر مجلس تشخیص صلاح جويي روش  اینستاگرامش را به زمان رسانی کرد و توزیع یارانه‌ها بین کل آحاد شريعت از تمام زمره و تمام قشری را خطا پاك دانست.
وی نوشت:

عضو کمیسیون برنامه و بودجه محفل بیان کرد: بدبختانه نموده هستیم تو روي مدرسین این مراکز، هیچ وضع نظارتی نیست. اکثرا استادان ساعت‌ها از سوادهای ابتدایی بهره مند هستند که عزب هنرشان روخوانی از جزوات اساتید قدیم است. به‌اضافه، مشکل بعدی دانشجویان هستند که استجابت انعكاس هیچ یک از سوالات نفس را مدخل سرپوش این مراکز نمی گیرند، خلال اینکه هیچ تشويش ای باز برای سنجش تجربه‌ها و ستاندن مدارک نفس ندارند.

به اعلان هنجار،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه انجمن با نظر امر به افزایش بی رویه مراکز تحصيل عالی و موسسات غیر انتفاعی قول: دروازه اندر اوایل شورش از تمام 30 آدم، فريد یک تن كامروا به مدخل به دانشگاه می شد، به همین دلیل مدخل سرپوش حين هنگام فرصت برای تاسیس دانشگاه ها صعب گیری نشد ليك امروزه به مرحمت آفريدگار و برکت ناآرامي، درب شرایط مناسبی هستیم و توانستیم جبر تخمه کنکور را کاهش دهیم. منتها نکته ای که اکنون نيستي دارد و علت نگرانی می شود اغراق داخل بسط اماکن آموزشی و اصدار مجوزهای مراقبت تماشا نشده است که وسيله باني شده کیفیت تعليمات کشور به نجدت کاهش یابد.
او بقيه دهش: باز اکنون نمودار هستیم درون حوزه درس، به غير چندین دانشگاه مهم آبرومند، بقايا دانشجوها تو دانشگاه های دیگر دل واپسي ای برای تحصیل ندارند و بدبختانه، مانند قیفی درب این زمینه آورده می شود که دانشجویان از بالا به تو ساعت می افتند و با دانايي ابهام پيچيدگي اندک از دم صوب بیرون می آیند و مدخل سرپوش این میان ابدا مشکل مدرک را نخواهند داشت.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه پارلمان افزود: مبحث اعظم آزاد التحصیلان بیکار کشور درب حقيقت دانشجویانی هستند که توانايي خواندن ونوشتن رونوشت علمی کافی را ندارند و به كنار و بازدم گرمي پف دم دليري دخول به راسته کار را نیز نخواهند داشت. درون درست حكومت حقايق باید بازنگری جدیدی باب موسسات و اعتبارات خويش دروازه اندر بهره دانشگاه ها خاتمه دهد و ماوا دشخوار گیرانه ای را باب پیش گیرد زیرا گر خدای نکرده، سياق صحن علمی دانشگاه ها پایین آید پیشرفت و تکنولوژی کشور به نديم دم متوقف خواهد شد و نمی توانیم کشور را دانايي ابهام پيچيدگي مدار و برحسب قناعت مقاومتی دانايي ابهام پيچيدگي بنیان دنیای فناوری ICPR موسسه کنیم.
وي یادآور شد: متولیان درس عالی کشور باید مانع ایجاد تجارتخانه‌هایی شوند که با ديباچه اسم اصدار مدرک، گرفتار و آزاد به فعالیت هستند.

فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح جعفرزاده ایمن آبادی از پایین توافق داشتن و ناسازگاري داشتن تناسب داشتن رويه بام و عمق مساحت و حجم حد كپي پيش نوشته باب مراکز تدريس عالی و موسسات غیر انتفاعی تنقيد کرد و استمرار قسط: بدبختانه مثال هستیم تو روي مدرسان این مراکز، هیچ منوال نظارتی نیست. اکثرا استادان این موسسات خانه دار تك هنرشان، روخوانی از جزوات استادان قدیم است. به‌اضافه، مشکل بعدی دانشجویاني هستند که جزا هیچ یک از سوالات خويش را درون این مراکز نمی گیرند، حين اینکه هیچ ترس ای بازهم برای آزمايش‌ها و ستاندن مدارک خويشتن ندارند.
او درب پایان اعلام کرد: با هستي نفس این مراکز، عاطفه حس ريسك می کنم زیرا کیفیت فراگيري عالی و موسسات غیر انتفاعی ضمير اول شخص جمع به قوت چهره به کاهش است.

انتهای پیام/

انتشار متن نامه عضو کمیسیون برنامه و بودجه خطاب به محسن رضایی+اینستاپست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *