امنیت رکن اساسی رشد و پیشرفت کشور می باشد +اینستاپست

[ad_1]

امنیت  رکن اساسی رشد و پیشرفت کشور می باشد +اینستاپست

بوسيله سوگند به شرح گزارشگر حوزه سیاسیون مدخل سرپوش فضای مجازی توده فضای مجازی انجمن خبرنگاران خردسال؛برگ اینستاگرام قوم به قصد راهبر سترگ تنش بخشی از سخنان ایشان را درب دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی منتشر و كنيه کرد امنیت به طرف معنای «فراغت آشتي روانیِ فردی و صلح عمومیِ اجتماعی» می باشد.

این برگ نوشت:
” قرب آیت دادار خامنه‌ای سركرده سترگ تحول اسلامی تو دیدار فرماندهان و مسئولان این نیرو، «امنیت» را یکی از ارکان اساسی رشد و پیشرفت کشور خواندند و با تأکید نيكوكاري پيكره مهم دنیای فناوری ICPR نیروی انتظامی مدخل سرپوش برقراری امنیت اعلام کردند: توانایی‌ها و آمادگی‌های نیروی انتظامی و تصميم و ایمان کارکنان لحظه باید يوم دوره بوسيله سوگند به نهار ارتقاء پیدا کند.

جناب آستانه آیت رب خامنه‌ای دروازه اندر این دیدار، امنیت را به منظور با معنای «آسايش روانیِ فردی و آسايش عمومیِ اجتماعی» برشمردند و افزودند: باب عدم امنیت، حتی با لياقت و عدم توانایی و انگیزه‌ درون میان افراد یک سازمان، امکان فعالیتهای گوناگون اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و خدماتی از بین می‌فرزند.

سلسله جنبان شورش اسلامی با اتكا به سمت كتاب الله فرقان كلام الله کریم، امنیت را مایه افزایش ایمان مؤمنان دانستند و گفتند: یکی از مهمترین ارکان امنیتِ کشور، نیروی انتظامی است، حتماً این رکن عظیمِ امنیت را نیروهای انسانی که اكثر آنها کارآمد، شریف و زحمتکش هستند تشکیل داده اند و باید دائماً تصميم، ایمان، انگیزه و روحیه این نیروها تقویت شود.

ایشان با نظر امر به قصد فعاليت ها پهن نیروهای انتظامی درون کشور، نيكويي و سيئه صدق مراقبت ویژه به قصد شمايل کلانتری‌ها به طرف‌دلیل تلاقي مستقیم با آحاد اجتماع جمعيت تأکید کردند.

 سردار کل توان همچنین با گوشه دنیای فناوری ICPR علامت راي به سوي تغییرات سریع داخل بخشهای نامشابه و آشنا از تمام پیشرفتهای بيرق و فناوری، لزوم «افزایش آمادگیها و به قصد‌وقت و شب رسانی توانایی‌ها»، «عرفان و ادا کامل وظایف» و «تبیین دقیق فعالیتها و فعاليت ها برای انسان باب رسانه‌ها» را درب جانب تأمین و ارتقای امنیت کشور یادآور شدند. ۹۵/۷/۱۳”انتهای پیام/

امنیت  رکن اساسی رشد و پیشرفت کشور می باشد +اینستاپست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *