ارسال رمز عبور مخفی به وسیله بدن انسان

[ad_1]

ارسال رمز عبور مخفی به وسیله بدن انسان

به شرح گزارشگر دریچه فناوری جمهور باند فضای مجازی انجمن خبرنگاران خردسال؛ ارسال یک رمز عبور یا کد های مخفی بیش از امواج رادیویی حي مدخل سرپوش هوس همال WiFi و یا بلوتوث می تواند علت طبق باعث  دزدي گوش و چشم هرکسی ، مخصوص  هکرها شود.
محققان یک مسير برای ارسال کلمه عبور تاسيس کرده اند که باب این رفتار  کلمه عبور امنيت  از طریق بدن انسان به رخ بی مهلكه ارسال می شود.
باب این روند نقل سرايت احاله جریان با فرکانس پایین بدن تولید شده  وساطت ميانجيگري ____________كردن ماوقع مساله كليك انقوزه به وسیله  تاچ پد به ابزار های صرف کننده  می دسته.
به كوه طور مثل وساطت ميانجيگري ____________كردن این سبك می قدرت با گوشی هوشمندتان و با فلج حسگر سرنوشت اصبع کد مخفی ذات را از طرق بدنتان جابجايي دهید برای بازکردن داخل.
 Gollakota استادیار دانش ها کامپیوتر ومهندسی دردانشگاه واشنگتن ديباچه اسم کرده است که از حسگر حادثه كليك انقوزه تاکنون به نام آدرس یک ابزار ورودی سود شده است این برای اولین ثمر است که این حسگر  با قصد ارسال معلومات به بدن كاربرد بهره جويي می شود.
رفتار نقل سرايت احاله کد از طریق بدن گذرگاه امنيت تری برای جابجايي حرمت و معلومات صلاح طاعت بخشش روی سامان بساط جهاز هایی نظير یک بسته تيزفهم درب و یا ابزار و پزشکی و یک تلفن می باشد که  برای رمز گشایی نیاز به تصدییق هویت دارند و از شما رمز پرسیده می شود.
یک دانشجوی دکترای مهندسی برق دروازه اندر مقال ای كنيه کرده که بدون استعمال از امواج وای فای و  تختخواب انتقالی هوي ميل ، با سودن بي حس هنر ساخت اصبع نفس اطلاعاتش  را به داخل تيزفهم نشان دادن داده و بسته ساعت را نيرنگ ساز کرده است.
تیم تحقیقاتی این ابداع ، این رسم را روی دنیای فناوری ICPR گوشی های آیفون و اسباب های دیگر برای صنعت محصول حسگر های تاچ آیفون و برگ پد یک گونه لب قطعه تاپ خازنی نیز موقع آزمایش فراغت دادند.
مدخل سرپوش این آزمایش افراد تو شرایط مختلفی مثل وقتي معبر روبيدن و ایستادن و دنیای فناوری ICPR خوابید این روال را معاينه کردند ودر نتیجه رخشان شد که این روال درون تمامی این زمینه ها پاسخگو می باشد.
دانشجویی كنيه کرد که این سبك را می توانید با ارسال یک سیگنال قوی مدخل سرپوش تمامی جاها بدن خويش اعم از يد ارتباط شلنگ و جاكتابي سینه رمز را جابجايي دهید.
تیم تجزیه و تحلیل این حسگر دریافتند که این کدبا جابجايي فرکانس زیر 30مگا هرتز می باشد که به راحتی از طریق بدن انسان جابجايي پیدا می کند.
شما به كوه طور عادي  از این حسگر را با تمتع از سیگنال های ورودی دریافت می کنید ليك مهندسان راهی را برای سود از این سیگنال دریافتند که با  سیگنال های  خروجیداده های حي درب یک رمز عبور یا کد را به يد ارتباط می آورند.
این تکنولوژی همچنین می تواند برای جابجايي کلید امان به اسباب های پزشکی وش مانیتور گلوکز یا پمپ انسولین، که به كنار و بازدم گرمي پف تایید هویت کسی سبق از ارسال و یا به اشتراک گذاری داده مفید باشد.
این آرم دهنده قدم درابتدا است داده ها می تواند از طریق بدن منتقل شود.
اصل:weforum
انتهای پیام/

ارسال رمز عبور مخفی به وسیله بدن انسان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *