اخراج ۳۰۰۰ نفر در اریکسون

دنیای فناوری ICPR [ad_1]

اخراج ۳۰۰۰ نفر در اریکسون

به منظور با اعلاميه ایسنا، این شرکت که در آينده انتها تغییر و تحولات عريض است، همچنین عهد اندازه کرد بيم دارد الف بلبل نفر را در پاره تحقیقات و وسعت بسط دادن در سه سنه پايه آینده استخدام کند.

یان فراکهایمر، مدیرعامل اریسکون در بیانیه ای اظهار کرد: من وايشان همچنان نگرش پرستاري زیادی به طرف بهره تحقیقات و وسعت بسط دادن داریم و سالهای زیادی است که اکثر کارمندان اریکسون به قصد جای تولید صعب مايه، در فصل طراحی نرم مايه و خدمت ها کار می کنند.

وی در بقيه افزود: این تدابیر برای تضمین توقع پذیری بلندمدت اریکسون و همچنین برتری فناوری و خدمت ها ضروری هستند.

این شرکت در زمان حال و ماضي حاضر حدود ۱۶ عندليب نفر در سوئد و مجموعا ۱۱۶ عندليب نفر در تمام عالم کارمند دارد.

نقض ازقلم انداختن ۳۰۰۰ موقعیت شغلی محتوي الغا حدود الف بلبل موقعیت در حصه تولید، ۸۰۰ منصب مشغله در پاره تحقیقات و عمران و حدود ۱۲۰۰ منصب مشغله در بخشهای دیگر است.

احسان بالذات رپرتاژ خبرگزاری فرانسه، اریسکون نيت اضطراب دارد حد موقعیتهای اداری در بهره تحقیقات و بسط را کاهش دهد منتها بوسيله سوگند به توانمندیهای جدید در فناوریهای جدید نیاز دارد و بنابراین كاسه آوند سه عام آینده، حدود ۱۰۰۰ فارغ التحصيل رشته هاي مهندسي متخصص ماشين آلات ودستگاههاي الكترونيكي طراح در سوئد استخدام خواهد کرد که عمدتا از دانشگاهها تعيين خواهند شد.

شرکت اریکسون پروا دارد هزینه‌های کلی را با کاهش رقم مشاوران و همچنین هزینه‌های عملیاتی، کاهش دهد.

این شرکت اخیرا هنگام دنيا دشواری را عقب راس گذاشته و هانس وستبرگ، مدیرعامل سابق را در ماه ژوییه ته از دنیای فناوری ICPR هفت كلاس تيمار اطاعت، اخراج کرد. تحت مدیریت وی، اریکسون نتوانست در هم پايه رقیبانی نظير نوکیا، زیمنس و آلکاتل لوسنت به قصد خوبی عيان شود و در بازارهای رقابتی و سيري سير شده ای همال اروپا و آمریکای شمالی غي کند.

انتهای پیام

اخراج ۳۰۰۰ نفر در اریکسون

[ad_2]